Choć samochody marki BMW są jednymi z najsolidniej skonstruowanych aut na świecie, to ich części również ulegają naturalnej eksploatacji i po pewnym czasie po prostu wymagają wymiany.
Ale niestety usterkom najczęściej winni są sami właściciele, którzy zaniedbują przegląd BMW. Braki oleju czy zanieczyszczone filtry stanowią prostą drogę do awarii samochodu. Dlatego zaleca się przeprowadzać przegląd BMW minimum raz do roku lub po przejechaniu 15 000 km.

[one_half]

Jak wygląda przegląd BMW?

W trakcie przeglądu BMW kierujemy się nie tylko naszym doświadczeniem, ale również wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt pomiarowy, by żadna usterka nie umknęła naszej uwadze, a właściciel samochodu miał pewność, że wszystko zostało pieczołowicie sprawdzone i może bezpiecznie wsiąść za kierownicę swojego auta.

[/one_half][one_half]

Ile trwa przegląd BMW?

Specjaliści z Autoekspert doskonale zdają sobie sprawę, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, a regularne przeglądy BMW odgrywają kluczową rolę w profilaktyce napraw, dlatego przykładamy do nich szczególną uwagę. Nie przeprowadzamy ich „od ręki”, gdyż wymagają specjalnego przygotowania stanowiska, zachęcamy więc do wcześniejszego umawiania terminu wizyty.

Od przeglądów zaczynamy naszą pracę tak, aby skończyć je jeszcze tego samego dnia. Wszystkie czynności związane z kontrolą stanu technicznego pojazdów zajmują nam około 2,5 h.
[/one_half]

 

 

 

 

[full_width]
saab saab saab saab saab saab saab saab saab

 

[/full_width]

 

Dlaczego nie opłaca się zaniedbywać przeglądy?

[full_width]

Nie bez powodu mówi się, że skąpy dwa razy traci. Regularne przeglądy powinny zostać na stałe wpisane w koszty eksploatacji BMW, ponieważ zaniedbując je, narażamy samochód na poważne awarie. Przeglądając pojazd, mamy szansę w porę zapobiec usterce lub usunąć ją, zanim powstaną szkody wymagające poważnych i kosztownych napraw.

Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, że regularne przeglądy Twojego BMW na dłuższą metę gwarantują oszczędność, a także pewność i bezpieczeństwo na drodze.

[/full_width]