Twój SAAB zaczyna zachowywać się nieswojo? Coś zaczyna budzić Twój niepokój? Najwyższa pora na przegląd w Autoekspert!

Dlaczego przegląd SAAB w Autoekspert?

 

Choć pojazdy SAAB uchodzą za bardzo solidne i niemal niezawodne, one również wymagają systematycznych przeglądów pod okiem specjalistów, którzy w razie potrzeby będą wiedzieć, w jaki sposób można je „uzdrowić”.  Tak jak i Ty oczekujesz od swojego lekarza wnikliwej analizy Twojego stanu zdrowia i zlecenia kompleksowych badań, tak i Twój pojazd potrzebuje raz na jakiś czas przeglądu od A do Z.

 

W Autoekspert możesz mieć pewność, że rzetelnie dokonamy przeglądu Twojego SAABa. Wnikliwie obejrzymy i sprawdzimy auto tak, by nawet drobne usterki nie umknęły naszej uwadze. Mamy jednak świadomość, że pomyłki i przeoczenia mimo wszystko są rzeczą ludzką. I na to jednak znaleźliśmy metodę – opracowaliśmy specjalny system przeglądów SAAB i innych pojazdów, by zminimalizować ryzyko pojawienia się błędów.
Podczas przeglądu SAAB nasi fachowcy sprawdzają kilkadziesiąt wyznaczonych punktów, przeprowadzając dokładne pomiary przy pomocy specjalistycznego sprzętu. By pomóc autom powrócić do pełni sił wykorzystują nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale również pewne informacje na temat konkretnych pojazdów.

 

[full_width]
saab saab saab saab saab saab saab saab saab

 

[/full_width]

Ile czasu należy przewidzieć na rzetelny przegląd SAAB?

 

W trakcie przeglądu SAAB fachowcy Autoekspert sprawdzają nawet drobne części i podzespoły, poświęcając na to średnio 2,5 h. Taki czas pozwala wnikliwe obejrzeć auto i ocenić jego stan techniczny. Następnie właściciel zostaje powiadomiony o zdiagnozowanych usterkach..

 

Pamiętamy, że „czas to pieniądz” i dlatego robimy wszystko, by kierowca mógł jeszcze tego samego dnia wrócić do domu swoim samochodem.

Jeżeli podczas przeglądu SAAB ocenimy, że pojazd wymaga poważniejszej naprawy, umawiamy się z klientem na wygodny dla niego termin kolejnej wizyty.
Z doświadczenia wiemy, że presja czasu nie sprzyja dokładnym naprawom i często niesie ze sobą większe koszty. Dlatego rzadko kiedy decydujemy się na przeprowadzanie poważnych zabiegów tuż po odbytym przeglądzie SAABa.

[separator2]

W jaki sposób umówić się na przegląd SAAB?

Aby skrócić czas oczekiwania na gotowy do dalszej drogi pojazd, warto umówić się na wizytę odpowiednio wcześniej.

Uprzednia rezerwacja przeglądu SAAB daje nam możliwość odpowiedniego przygotowania stanowiska i dokumentów. W przypadku, gdy klientowi nie odpowiada zaproponowany przez nas termin, może pozostawić u nas samochód w godzinach porannych – od 7:00 do 9:00 lub wieczorem dzień wcześniej.

 

Co weźmiemy pod lupę podczas przeglądu Twojego SAABa?

– Sprawdzimy stan elementów zawieszenia
– Sprawdzimy układ kierowniczy
– Skontrolujemy stan łożysk
– Skontrolujemy stan pasków klinowych.
– Sprawdzimy instalację elektryczną
– Skontrolujemy i uzupełnimy płyny eksploatacyjne
– Wymienimy olej, filtr oleju i filtr powietrza
– Sprawdzimy wydajność klimatyzacji
– Sprawdzimy stan zużycia okładzin hamulcowych
– Sprawdzimy przewody (paliwowe, wodne, hamulcowe, wspomagania kierownicy)