Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOMPLEKSOWO SAAB | OPEL | BMW | VW

Żwirki i Wigury 2b 02-143 Warszawa
tel.: 22 423 73 73 | 22 868 19 44 | czynne: pn - pt, godz. 7 - 17


 

 


 

Serwis Saab | Opel | BMW | VW Warszawa

Historia powstania firmy Auto Ekspert
Firma Auto Ekspert powstała w 2000 roku. Początkowo zlokalizowany w Jankach warsztat naprawiał samochody wielu marek. Cały zespół stawiał czoła usterkom w samochodach BMW, OPEL czy VW. Niedługo potem, po raz pierwszy na podnośnikach pojawiły się SAABY z usterkami skrzyń biegów i silników benzynowych. Z fascynacji szwedzką technologią zrodziła się pasja do marki SAAB. Aby sprostać oczekiwaniom klientów i okiełznać zaawansowaną technologię Warsztat był sukcesywnie zaopatrywany w coraz to nowocześniejszy sprzęt, wzorem stacji autoryzowanych. Dzięki temu zespół Auto Ekspert mógł sprawnie diagnozować i usuwać usterki w autach o mocno zaawansowanych technicznie konstrukcjach. Po 3 latach firma z przyczyn niezależnych musiała zmienić lokalizację. W efekcie Auto Ekspert wylądował na warszawskim Okęciu, gdzie ma swoją siedzibę do dziś.

Specjalizacja Saab | Opel
Ekipa Auto Eksperta zawsze lubiła Saaby, głównie ze względu na ich nietuzinkowy wygląd. Z kolei ich właściciele często miewali kłopoty ze znalezieniem kompetentnych i rzetelnych usługodawców na terenie Warszawy. Początkowo, zawiedzeni usługami innych mechaników, trafiali do naszego serwisu z polecenia. Wieść o warsztacie, który potrafi skutecznie naprawiać szwedzkie "myśliwce" przekazywana była z ust do ust. W efekcie coraz więcej swoich dziewięć-piątek, dziewięć-trójek czy dziewięćsetek przywozili do serwisu Auto Ekspert lekarze, prawnicy i architekci. Produktów z Trollhattan w kolejce do Auto Ekspert przybywało z każdym miesiącem działalności, dzięki czemu obecnie marka Saab to jedna z naszych specjalizacji. Auto Ekspert znany jest również jako serwis Opel, BMW, VW i Ford, którymi jeżdżą instytucjonalni klienci korzystający z usług warsztatu. Auto Ekspert na bieżąco uzupełnia wiedzę oraz dokumentację techniczną do pojazdów tych marek. Jednak nieprzypadkowo to właśnie najwięcej Saabów, oczekujących na magiczny dotyk specjalistów, można zobaczyć na posesji serwisu.

Góra ^