Autoekspert
W dobrych relacjach z Twoim autem

Na pewno chcesz wiedzieć, komu powierzasz swój ukochany samochód. Skoro już tu jesteś, to pewnie coś o nas słyszałeś, poznałeś nas na jakimś wyjeździe, albo po prostu zastanawiasz się, czy aby na pewno będziemy tym „dobrym serwisem” dla Twojego auta. Usiądź wygodnie, mamy do opowiedzenia ciekawą historię… :)

Na początku był SAAB.

 

radek_06

Firma powstała w 2000 roku, gdy Radek Wojdyna otworzył swój pierwszy niezależny serwis w Jankach.

Jego pasją od najmłodszych lat były samochody i zawsze chciał mieć swoją firmę związaną z motoryzacją. Nigdy nie zwracał uwagi na promowanie firmy, nie dbał o marketing, a do jego warsztatu przyjeżdżało coraz więcej ludzi. Jego charakter, wiedza, wyrozumiałość i oddanie pasji to najlepsza z możliwych reklam. Serwisowanie w Autoekspercie zawsze wiązało się z należeniem do ekskluzywnego grona kierowców, którzy wiedzieli o Radku z polecenia.


Firma staje się rozpoznawalna…

 

Z czasem Autoekspert stał się popularny na forach internetowych, gdzie liczni miłośnicy SAABów wychwalali Radka za jego celne diagnozy, stawiane w kilka minut. Serwis zaczął się specjalizować głównie w SAABach i cieszył się ogromnym zaufaniem nie tylko w Warszawie. Wielu kierowców przyjeżdżało z całej Polski aby usunąć usterkę. Nasza marka zdobyła zaufanie ludzi na stałe mieszkających w Niemczech, Szwajcarii, Norwegii i Szwecji. Gdy tylko przyjeżdżają do Polski, zawsze serwisują u nas auto, bo wiedzą, że jakość naszych usług jest tak dobra jak za granicą.

 

 

saab-1_07

Koniec pewnej epoki… Początek kolejnej.

 

Z czasem jednak właściciele SAABów zaczęli zmieniać samochody, gdy tylko ogłoszono, że przestano je produkować.

 

Dla nas każdy samochód ma tyle samo kół, silnik i kierownicę, dlatego nie mamy problemu z tym, aby serwisować inne marki. W SAABie każdy kochał coś innego, coś wyjątkowego, kierowcy często widzieli cząstkę siebie w tym samochodzie. Najczęściej pociągało ich sportowe zacięcie, wygoda, klasa, wyjątkowość, przestronność. Jakie inne auto spełnia te warunki? Każdy wybierze inny samochód, taki jaki najbardziej odpowiada sercu kierowcy.  Jedni przesiadają się do BMW, inni do VOLVO, jeszcze inni do AUDI lub MERCEDESA… Jesteśmy na to gotowi.
loga-producentow_07

Obecnie serwisujemy 6000 aut

 

Nasi klienci to lojalni ludzie, którzy mimo tylu lat wracają do nas co roku na przegląd.

 

Obecnie serwisujemy 6000 aut i znamy wszystkie usterki jakie w każdym z nich mogą występować. Wierzymy, że samochody mają duszę, że czasami potrzebują troskliwej opieki i czasu, aby opowiedziały nam o swoim problemie. Każdy kierowca w jakimś stopniu jest przywiązany do swojego samochodu i cierpi razem z nim, gdy nie może się cieszyć z jazdy. Wiemy to, bo dla nas samochody też są jak członek rodziny. Dla nas takie słowa jak „mechanika” czy „naprawianie” to bezduszne słowna, bo my do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Czujemy się lekarzami, bo leczymy Wasze auta i dbamy o ich zdrowie. Zrobimy wszystko dla Twojego samochodu.

 

 

auto_11

To nie jest ważne, jakie masz auto: ekskluzywne, sportowe, eleganckie, terenowe, rodzinne czy retro- jeżeli naprawdę kochasz swój samochód, to oddaj je w ręce ekspertów.

Umów się na wizytę

Szanujemy Twoją prywatność. Wysyłając formularz zgadzasz się polityką prywatności

Wypełnij formularz