Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Auto Ekspert Warszawa: serwis Saab, Opel i inne marki. Mechanika Saab to specjalność firmy. Oferujemy też usługi: lakiernictwo i naprawy bezgotówkowe.
Firma Autoekspert bierze pełną odpowiedzialność za jakość swoich usług. Są one wykonywane zgodnie z technologią producenta danego pojazdu. W ramach usług serwisowych oferujemy wyłącznie nowe części zamienne renomowanych dostawców, pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Gwarancja jakości usług Autoekspert jest ściśle połączona z gwarancją producenta na podstawie podpisanych umów. Części używane lub pochodzące od dostawców, z którymi nie mamy podpisanej umowy partnerskiej, montujemy wyłącznie na wyraźne życzenie klienta. Na montaż oraz działanie takich podzespołów firma Auto Ekspert nie udziela gwarancji.
Tweet
saab 3


Gwarancja jakości

Firma Autoekspert bierze pełną odpowiedzialność za jakość swoich usług. Są one wykonywane zgodnie z technologią producenta danego pojazdu. W ramach usług serwisowych oferujemy wyłącznie nowe części zamienne renomowanych dostawców, pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Gwarancja jakości usług Autoekspert jest ściśle połączona z gwarancją producenta na podstawie podpisanych umów.

Części używane lub pochodzące od dostawców, z którymi nie mamy podpisanej umowy partnerskiej, montujemy wyłącznie na wyraźne życzenie klienta. Na montaż oraz działanie takich podzespołów firma Auto Ekspert nie udziela gwarancji.© 2015 Auto Ekspert. Projekt, wykonanie i administracja: Nextanimal Bros. Żwirki i Wigury 2b, 02-143 Warszawa