O firmie

W 1999 roku Radosław Wojdyna otworzył własny warsztat Auto-Ekspert w Jankach, który od samego początku korzystał z najlepszych wzorów stosowanych w serwisach autoryzowanych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć na niewielkiej powierzchni profesjonalny punkt napraw i kompleksowej obsługi klientów.Po półtorarocznej działalności dwustanowiskowy warsztat nie był już w stanie obsłużyć rosnącego grona zadowolonych klientów. W związku z tym podjęto decyzję o przeniesieniu warsztatu do większego pomieszczenia przy ul. Żwirki i Wigury 2B.

Klient zawsze może uzyskać wyczerpujace informacje na temat swojego samochodu, dbamy o jego komfort i zadowolenie. Firma od samego początku inwestowała i inwestuje w najlepsze narzędzia i urządzenia elektroniczne, w tym komputery diagnostyczne, pozwalające na szybkie wykrycie istniejących usterek.

Obecnie warsztat posiada cztery stanowiska naprawcze. Na trzech z nich zlokalizowane są podnośniki, pierwszy dwukolumnowy mechaniczny o nośności 3t, drugi dwukolumnowy mechaniczny o nośności 5t, trzeci hydrauliczno-pneumatyczny o nośności 3.5t.

Warsztat wyposażony jest w profesjonalne narzędzia (firmy FACOM,WURTH,FORCH), komputer diagnostyczny TECH 2 obsługujący wszystkie modele marki OPEL i SAAB produkowanych od 1997 do chwili obecnej, oraz specjalistyczny komputer VAG do diagnostyki samochodów z grupy VW. Serwis posiada stacje do napełniania i odzyskiwania czynnika chłodniczego klimatyzacji oraz urządzenia do sprawdzania jej szczelności. Punkt napraw jest również wyposażony w urządzenia do diagnozowania silników benzynowych i diesla oraz w profesjonalne urządzenia elektroniczne do naprawy jednostek sterujących (ECU, BCM, ABS, AIR-BAG oraz liczników).