Jakie samochody naprawiamy?

Nie ma dwóch takich samych aut, dwóch takich samych silników, tak jak nie ma dwóch takich samych kierowców. Żeby dobrze naprawić samochód trzeba nie tylko dostrzegać podobieństwa między modelami, ale również różnice. Nie wszystkie pojazdy naprawia się tak samo.

Samochody rodzinne

Temat rodzinnych aut jest nam wyjątkowo bliski. W takich autach podstawa to bezpieczeństwo. NIe można zlekceważyć ani stanu technicznego pojazdu, ani pojawiających się błędów systemowych. Skupiamy się na dobrych materiałach, regularnym sprawdzaniu auta, częściej wymieniamy płyny przez co samochód dłużej nam służy.

Samochody sportowe

tutaj liczy się zwinność, prędkość i zrywność. Klienci wybierając sportowe auto, chcą cieszyć się z jazdy i czuć dreszczyk emocji. Chętnie poddają samochód tuningowi i tu nasza w tym głowa, żeby samochód nie tylko miał większą moc, ale przede wszystkim nadal był bezpieczny i sprawny. Sami jeździmy w rajdach więc wiemy jak mądrze wyposażać sportowe auta.

Samochody terenowe

samochody terenowe i suvy stały się ostatnio bardzo popularne. Najważniejsze w samochodach tego typu jest zawieszenie i napęd- o te elementy trzeba szczególnie dbać. Wiemy jak ważne jest odpowiednie serwisowanie wałów napędowych i mostów, żeby fan z offroadu trwał jak najdłużej.

Samochody ekskluzywne

cieszymy się zaufaniem VIPów. Wiemy jak bardzo cenne są ich samochody. Potrafimy podejść do naprawy z odpowiednim przygotowaniem. Mamy specjalne stanowiska umiejscowione w oddzielnym pomieszczeniu, gdzie napraw dokonuje sam Radek Wojdyna.

Samochody nietypowe

Kochamy piękne, klasyczne auta i uwielbiamy z nimi pracować. Kiedyś samochody były robione inaczej, mechanizmy były robione na lata, każdy element jest solidny i konkretny. Żeby naprawić stare auto, trzeba je rozumieć. Tutaj nie wystarczy zmienić sterowniki na komputerze, tylko trzeba pomyśleć i przeanalizować problem.

Umów się na wizytę

Szanujemy Twoją prywatność. Wysyłając formularz zgadzasz się polityką prywatności

Wypełnij formularz