Nasi eksperci

Praca w zespole to podstawa naszego serwisu. Nasi mechanicy, to ludzie, których połączyła wspólna pasja. Każdyz nas jest inny i dlatego tak dobrze pracujemy jako grupa. Nie jest łatwo być w naszym teamie- trzeba być pracowitym, mieć serce do motoryzacji, na prawdę kochać to, co się robi i chcieć się ciągle rozwijać! Całe szczęście, że motoryzacja tak prężnie idzie na przód i daje nam spore pole do popisu ;)

Radek Wojdyna

Radek miłość do samochodów odkrył już jako małe dziecko, kiedy pod blokiem rozkładał i składał najpierw motorynki, a potem wszystkie samochody pobliskich sąsiadów. Na pewno można powiedzieć, że ma wiedzę i doświadczenie… ale przede wszystkim on potrafi zrozumieć samochody.

Po prostu trzeba mieć „to coś”, by umieć rozwiązać tyle beznadziejnych przypadków.

Katarzyna Wojdyna

Chociaż nie naprawiła ani jednego auta, zna nasz serwis od podszewki. To ona jest odpowiedzialna za promowanie i budowanie wizerunku Autoeksperta. Zaczynając od wystroju biura obsługi, poprzez wizytówki i ulotki aż po socialmedia. Trzeba przyznać, że gdyby nie ona, nie byłoby tylu zmian i nie bylibyśmy tak otwarci na nowości. Jeśli więc zastanawiacie się do kogo napisać w sprawie reklamy, marketingu czy PR, to piszcie do niej, bo my tu tylko naprawiamy samochody 😉

Adam Konopka

Prawa ręka Radka. To on odbiera 90% Waszych telefonów i odpowiada na 80% maili. Dzięki niemu Każdy klient jest poinformowany o etapie napraw, towar jest zamówiony na czas i wszystkie faktury vat czekają na odbiór wraz z kluczykami i dowodem rejestracyjnym pojazdu. Gdyby nie Adam, drobna naprawa Waszego auta mogłaby się wydłużyć nawet o 3 tygodnie 😉

Kamil Kurpeta

Nasz specjalista od diagnostyki i trudnych napraw. To właśnie Kamil pomaga i szkoli naszych młodych mechaników. Od kiedy wstąpił w szeregi Autoeksperta wniósł wiedzę o innych markach takich jak BMW, VW, Audi, oraz zaraził nas swoją pasją do tuningu i modyfikacji. Kamil jest zawsze uśmiechnięty, pomocny i pozytywny, nasz zespół sporo mu zawdzięcza.To prawdziwy miłośnik samochodów!

Czarek Krajnik

To młody mechanik, który w naszym teamie odpowiada za zawieszenia, układy hamulcowe i rozrządy. Bez niego byłoby strasznie nudno w warsztacie, bo Czarek zawsze wszystkich rozśmiesza. Mimo młodego stażu, szybko przyswoił wiedzę o nowoczesnych autach i potrafi sprawnie wykonywać powierzone mu prace.

Adam Pałubiński

To właśnie Adam przeprowadza przeglądy Waszych samochodów. W swojej pracy jest dokładny i uważny. Potrafi wychwycić usterki i stawia trafne diagnozy bazując na wynikach testów. Chociaż niedawno ukończył szkołę, bardzo chce się rozwijać dalej i posiada cechy dobrego mechanika.

Darek Parys

To ekspert od najcięższej roboty. Zawsze przygotowany, dokładny i solidny, wykonując swoją pracę wkłada w nią całe serce. Dla niego wyjęcie skrzyni biegów, czy remont silnika to cudowny dzień w pracy! Gdyby nie Darek pracowalibyśmy o wiele wolniej. To dzięki niemu każdy generalny remont pojazdu jest możliwy.

Umów się na wizytę

Szanujemy Twoją prywatność. Wysyłając formularz zgadzasz się polityką prywatności

Wypełnij formularz