Autoekspert | Serwis i naprawa | SAAB, BMW, MINI | Warszawa

O nas

Na pewno chcesz wiedzieć, komu powierzasz swój ukochany samochód. Skoro już tu jesteś, to pewnie coś o nas słyszałeś, poznałeś nas na jakimś wyjeździe, albo po prostu zastanawiasz się, czy aby na pewno będziemy tym „dobrym serwisem” dla Twojego auta. Usiądź wygodnie, mamy do opowiedzenia ciekawą historię…

Firma powstała w 2000 roku, gdy Radek Wojdyna otworzył swój pierwszy niezależny serwis w Jankach. Jego pasją od najmłodszych lat były samochody i zawsze chciał mieć swoją firmę związaną z motoryzacją. Nigdy nie zwracał uwagi na promowanie firmy, nie dbał o marketing, a do jego warsztatu przyjeżdżało coraz więcej ludzi. Jego charakter, wiedza, wyrozumiałość i oddanie pasji to najlepsza z możliwych reklam. Serwisowanie w Autoekspercie zawsze wiązało się z należeniem do ekskluzywnego grona kierowców, którzy wiedzieli o Radku z polecenia.

Z czasem Autoekspert stał się popularny na forach internetowych, gdzie liczni miłośnicy SAABów wychwalali Radka za jego celne diagnozy, stawiane w kilka minut. Serwis zaczął się specjalizować głównie w SAABach i cieszył się ogromnym zaufaniem nie tylko w Warszawie. Wielu kierowców przyjeżdżało z całej Polski aby usunąć usterkę. Nasza marka zdobyła zaufanie ludzi na stałe mieszkających w Niemczech, Szwajcarii, Norwegii i Szwecji. Gdy tylko przyjeżdżają do Polski, zawsze serwisują u nas auto, bo wiedzą, że jakość naszych usług jest tak dobra jak za granicą.

Z czasem jednak właściciele SAABów zaczęli zmieniać samochody, gdy tylko ogłoszono, że przestano je produkować. Dla nas każdy samochód ma tyle samo kół, silnik i kierownicę, dlatego nie mamy problemu z tym, aby serwisować inne marki. W SAABie każdy kochał coś innego, coś wyjątkowego, kierowcy często widzieli cząstkę siebie w tym samochodzie. Najczęściej pociągało ich sportowe zacięcie, wygoda, klasa, wyjątkowość, przestronność. Jakie inne auto spełnia te warunki? Każdy wybierze inny samochód, taki jaki najbardziej odpowiada sercu kierowcy. Jednym najbardziej odpowiada BMW, innym Volvo, jeszcze innym MINI… jesteśmy na to gotowi!

Obecnie serwisujemy 6000 aut i znamy wszystkie usterki jakie w każdym z nich mogą występować. Wierzymy, że samochody mają duszę, że czasami potrzebują troskliwej opieki i czasu, aby opowiedziały nam o swoim problemie. Każdy kierowca w jakimś stopniu jest przywiązany do swojego samochodu i cierpi razem z nim, gdy nie może się cieszyć z jazdy. Wiemy to, bo dla nas samochody też są jak członek rodziny. Dla nas takie słowa jak „mechanika” czy „naprawianie” to bezduszne słowna, bo my do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Czujemy się lekarzami, bo leczymy Wasze auta i dbamy o ich zdrowie. Zrobimy wszystko dla Twojego samochodu.

Nasi eksperci

Praca w zespole to podstawa naszego serwisu. Nasi mechanicy, to ludzie, których połączyła wspólna pasja. Każdy z nas jest inny i dlatego tak dobrze pracujemy jako grupa. Nie jest łatwo być w naszym teamie- trzeba być pracowitym, mieć serce do motoryzacji, na prawdę kochać to, co się robi i chcieć się ciągle rozwijać! Całe szczęście, że motoryzacja tak prężnie idzie na przód i daje nam spore pole do popisu 😉

BIURO:

null

Każdy, kto choć raz rozmawiał z Radkiem wie, że zamiast krwi ma w żyłach benzynę.

 

Radosław Wojdyna

Założyciel i prezes firmy Autoekspert
null

Odpowiada w naszym serwisie za PR i Marketing – od wyboru ciasteczek, przez ulotki aż po YouTube 🙂

Katarzyna Wojdyna

null

To on przyjmuje Wasze samochody, szykuje wyceny i umawia na przeglądy kiedy znajduje się w biurze. Na hali to informatyk i specjalista od oprogramowań i tuningu. To prawdziwy miłośnik motoryzacji i specjalista w swoim fachu.

Cezary Pękalak

SERWIS:

null

Specjalista od motosportu 

Jest w naszym zespole odpowiedzialny za modyfikowanie i konstruowanie silników sportowych. To dzięki jego wiedzy i doświadczeniu tak prężnie się rozwijamy i zdobywamy puchary.

inż. Tomek Strozik

null

Jest specjalistą od skomplikowanych napraw. Potrafi zdiagnozować nawet beznadziejne przypadki.

Czarek Krajnik

null

To doświadczony mechanik od najcięższej roboty. To on zajmuje się m.in. zawieszeniem, przeglądami i wymianą rozrządu.

Darek Parys

Co mówią o nas

 • Polecam ten serwis z całego serca! Profesjonaliści w każdym calu. Jako posiadaczka bardzo wymagających aut spotkałam się tutaj z niespotykaną precyzją i życzliwością właściciela, pracowników biura oraz mechaników. Polecam każdemu kto poszukuje sprawnie działającego serwisu w dobrej cenie lub tak jak ja, kocha swoje auto i szuka profesjonalnego serwisu z ludźmi którzy lubią to co robią i robią to dobrze

  Karolina K.

 • Dziękuje za dzisiejszy przegląd mojego auta , MEGA , powtarzam MEGA , obsługa i załoga.
  Radek z wielkim zainteresowaniem i doradztwem , Kamil za wykonanie i sprawdzenie – wielkie dzięki !!! – całej załodze jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam , trzymajcie tak dalej a zmieniajcie się tylko na jeszcze lepsze .
  Jeśli ktoś jeszcze nie ma zaufanych mechaników to polecam wpaść na kawkę pogadać chwilkę z właścicielem i samemu ocenić a jestem pewny że zostawicie tam swoje auta.

  Paweł M.

 • Polecam zakład. Najlepszy z jakim miałem do czynienia. Moje dotychczasowe doświadczenia z Autoekspert są bardzo pozytywne. Fachowe naprawy-zawsze trafna diagnostyka, bardzo dobra obsługa klienta i uczciwość.

  Krzysztof W.

 • Wszystko zawsze w jak najlepszym porządku 🙂 Kulturalnie i z uszanowaniem klienta. W żadnym innym warsztacie nie spotkałem się z taką kulturą i dbałością o szczegóły. I dlatego nie mam zamiaru zmieniać 😉
  Dzięki!

  Sebastian Ł.

 • Pełna diagnostyka, bardzo przejrzysta informacja co musi być zrobione, jaki będzie koszt, a po naprawie miły telefon z biura czy wszystko jest w porządku. Widać, że pracownicy znają się na tym co robią. Będę wracać;)

  Ewa J.