[:pl]

TUNING – Autoekspert

Marzy Ci się samochód zużywający mniej paliwa, a do tego szybszy i z większymi osiągami mocy? Dzięki rozwiązaniom typu eko tuning, chip tuning i speed limiter – jest to jak najbardziej możliwe! Zapraszamy Cię do warsztatu Autoekspert na pomiar rzeczywistej mocy Twojego auta >>

Nasi mechanicy uwolnią prawdziwy potencjał Twojego samochodu wykorzystując do tego specjalistyczny sprzęt oraz sprawdzając osiągi Twojego auta na hamowni. Dodatkowo dla Twojej pewności i gwarancji dla Twojego auta, wystawiamy certyfikat autentyczności programu zainstalowanego w sterowniku silnika Twojego pojazdu.
Nie musisz się obawiać uszkodzenia auta, jesteśmy fachowcami i wiemy co robimy zwiększając moc silnika Twojego samochodu za pomocą oryginalnego oprogramowania. A dlaczego w ogóle warto to zrobić?

Producenci czterech kółek celowo zaniżają moc obrotową swoich samochodów z dwóch istotnych powodów. Po pierwsze, żeby zabezpieczyć silnik przed awarią w wyniku niewłaściwej eksploatacji – nie wymienianie materiałów jak np. olej silnikowy lub zasilanie silnika gorszej jakości paliwem. Po drugie, aby zmniejszyć opłaty za samochód, które są uzależnione od mocy silnika. I tak większość marek z Europy Zachodniej ma ustawioną mniejszą moc niż marki japońskie czy amerykańskie mimo że posiadają tak samą dobrą wydajność i taki sam moment obrotowy silnika.
Chip tuning to szansa na sprawniejszy i szybszy samochód, a Autoekspert daje Ci na to gwarancję. Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i wykorzystujemy tylko oryginalne i certyfikatowane oprogramowanie . Przyjedź do nas i sprawdź rzeczywistą moc obrotową silnika Twojego auta.

Przy tej okazji warto zwrócić uwagę nie tylko na samą dynamiczność i lepszą wydajność silnika, ale także na oszczędność paliwa. Pomocny tu będzie eko tuning zmniejszający spalanie w Twoim aucie nawet o 10%. Jeżeli zależy Ci na ekonomicznej jeździe Twoim samochodem, zapytaj fachowca Autoekspert jak to się robi. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy >>
Wszystkie oferowane przez nas usługi – eko tuning, chip tuning i speed limiter (modyfikacja sterowników silnika) w Autoekspert objęte są 3-letnią gwarancją i certyfikatem oryginalnego oprogramowania.

Autoekspert | Serwis i naprawa | SAAB, BMW, MINI | Warszawa

Zobacz nasze wyniki

[:]