WITAJ W NASZYM SERWISIE. JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Wysoka jakość

Jakość naszych usług jest na europejskim poziomie. Polecamy tylko dobre części: oryginalne i zamienniki. Nie jesteśmy zwolennikami tanich podróbek czy podejrzanych używanych części. Mówimy otwarcie, w co warto inwestować, żeby nie mieć później problemów.

Konkurencyjne ceny

Mamy konkurencyjne ceny w porównaniu do autoryzowanych stacji. Wielu naszych klientów woli serwisować swoje nowe auta u nas, bo wiedzą że i tak nie utracą gwarancji producenta, a przegląd będzie kosztował nawet 3 razy mniej.

Porządek

Czystość samochodu jest dla nas równie ważna jak i jego sprawność. Zabezpieczamy auta przed zabrudzeniem od smarów i kurzu. Pracujemy tak, żebyś nawet nie zauważył naszej obecności w Twoim samochodzie.

Autoekspert | Serwis i naprawa | SAAB, BMW, MINI | Warszawa

Indywidualne podejście

Dla nas nie ma standardowych i szablonowych napraw – każdy przypadek jest inny. Wiemy, że każdy kierowca ma inne przyzwyczajenia, inny styl jazdy, pokonuje inne dystanse, jeździ po różnych trasach. Nie ma dwóch takich samych aut, nie ma dwóch takich samych usterek.

Przystępne informacje

Pomożemy Ci zrozumieć Twój samochód. Przekazujemy informacje tak, aby nasi klienci sami byli wizytówką naszej wiedzy. Sprawiamy, że nawet najmniej zorientowana osoba wychodzi od nas jak po porządnym szkoleniu z zasad mechaniki.

Wiedza i doświadczenie

Nasi mechanicy, to osoby ambitne, pracowite, uczciwe i dokładne. Posiadamy specjalistyczne sprzęty, komputery i narzędzia, dzięki czemu pracujemy dokładniej, sprawniej i efektywniej. Nie musimy zgadywać – my po prostu wiemy co robić.

SAAB

serwis, diagnostyka, naprawa

 

BMW

serwis, diagnostyka, naprawa

 

MINI

serwis, diagnostyka, naprawa

 

ZOBACZ KOMU POWIERZASZ SAMOCHÓD

Na pewno chcesz wiedzieć, komu powierzasz swój ukochany samochód.

Skoro już tu jesteś, to pewnie coś o nas słyszałeś, poznałeś nas na jakimś wyjeździe, albo po prostu zastanawiasz się, czy aby na pewno będziemy tym „dobrym serwisem” dla Twojego auta.

Usiądź wygodnie, mamy do opowiedzenia ciekawą historię…

0
Klientów w bazie danych
0
Zleceń w 2017
0
Wyświetleń na YouTube
0
Zaserwowanych filiżanek kawy
0
Remontów silnika w 2017
0
Telefonów dziennie

LUBIMY DZIELIĆ SIĘ WIEDZĄ