Żwirki i Wigury 2b
02-143 Warszawa
tel: +48 22 868 19 44, +48 503 050 189, +48 501 939 599
czynne: pn - pt, godz. 7 - 17


Za co jesteśmy w pełni odpowiedzialni
Firma Auto Ekspert bierze pełną odpowiedzialność za wykonywanie usług zgodnie z technologią producenta danego pojazdu. Wszelkie usterki lub nieprawidłowe działanie pojazdu wynikające z błędów popełnionych przez serwisantów Auto Ekspert będą usuwane na koszt usługodawcy. Okres obowiązywania naszej gwarancji jest uzależniony od typu usługi i trwa od 6 miesięcy do dwóch lat. Związane jest to ściśle z gwarancjami, jakie oferują producenci części zamiennych.

Wymiana części eksploatacyjnych
Wszelkie problematyczne sytuacje są wnikliwie weryfikowane i przedstawiane naszym klientom. W przypadku wadliwych części zamiennych, nasz dostawca oryginalnych części zamiennych zobowiązuje się wymienić dany element na wolny od wad oraz pokryć koszt powtórnego montażu. W przypadku stwierdzenia usterki wynikającej z niewłaściwego użytkowania pojazdu, staramy się zawsze zminimalizować koszty powtórnej naprawy i edukować naszych klientów, jakie zachowanie przyczyniło się do usterki i jak tego uniknąć w przyszłości. Jednak takie sytuacje mają miejsce niezmiernie rzadko.

Sytuacje sporne
Firma Auto Ekspert zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Nigdy nie uchylamy się od odpowiedzialności za źle wykonaną usługę. W przypadkach, w których występuje spór pomiędzy nami i klientem, zwykle powołujemy biegłego rzeczoznawcę. Werdykt rzeczoznawcy jest dla nas wiążący. Staramy się jednak nie dopuszczać do sytuacji, w której nasz klient zmuszony jest czekać na opinię rzeczoznawcy. Każdy przypadek można dokładnie przeanalizować i wyciągnąć logiczne wnioski, które prowadzą do rozwiązania problemu. Naszym celem jest zadowolenie klienta i zwiększanie się jego zaufania do nas, jako do fachowców, którym powierza się własne bezpieczeństwo i oraz jakość podróżowania.

Tylko oryginalne części od sprawdzonych dostawców
Firma Auto Ekspert oferuje wyłącznie oryginalne części zamienne, pochodzące z oficjalnej oferty autoryzowanych dostawców. W stałej ofercie naszego serwisu znajdują się zużywające się elementy i płyny renomowanych marek, stosowanych oficjalnie przez koncerny motoryzacyjne w ich produktach. Części używane lub pochodzące od dostawców, z którymi nie mamy podpisanej umowy, montujemy wyłącznie na wyraźne życzenie klienta.